Maleta (Nr 6452795)

Maleta
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
90 x 60 x 40 cm 12 kg 1
Łączna waga: 12 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 31 sie 2020 do 26 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wietnam, Hanoi, Hanoi

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).