(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maleta (Nr 6464677)

Maleta
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
75 x 55 x 35 cm 25 kg 1
Łączna waga: 25 kg
Dystans: 2731 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 4 wrz 2020 do 7 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Słowacja, Kraj Koszycki, Koszyce

Od 10 wrz 2020 do 12 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).