(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maleta (Nr 7547475)

Maleta
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
80 x 40 x 20 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1349 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 10 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).