Maleta x 1, Paquete x 1 (Nr 6718927)

Maleta x 1, Paquete x 1
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
90 x 75 x 43 cm 23 kg 1
Paczka
56 x 56 x 53 cm 40 kg 1
Łączna waga: 63 kg
Dystans 3718 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Orlando

Od 29 gru 2020 do 5 sty 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Utah, Salt Lake City

12 sty 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).