Maleta x 1, Paquete x 4 (Nr 6490520)

Maleta x 1, Paquete x 4
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
75 x 35 x 35 cm 15 kg 1
Paczka
80 x 60 x 3 cm 3 kg 1
Paczka
60 x 30 x 20 cm 5 kg 2
Paczka
60 x 30 x 20 cm 1 kg 1
Łączna waga: 29 kg
Dystans: 527 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Valls

Od 27 sie 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 14 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).