Maleta x 2 (Nr 6508928)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
130 x 119 x 81 cm 20 kg 1
Walizka
130 x 119 x 81 cm 20 kg 1
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 2442 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 19 paź 2020 do 25 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 26 paź 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).