Maleta x 2 (Nr 6508937)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
130 x 119 x 81 cm 20 kg 1
Walizka
130 x 119 x 81 cm 20 kg 1
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 2442 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 19 paź 2020 do 25 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 26 paź 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).