Maleta x 2 (Nr 7366036)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
50 x 45 x 10 cm
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Irun

Od 18 maj 2021 do 20 maj 2021

Adres i termin dostawy

Panama, Provincia De Panamá, Panama

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).