Maleta x 2 (Nr 7991027)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
61 x 31 x 91 cm
28 kg
2
Łączna waga:
56 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, Los Angeles

1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Vilanova I La Geltrú

30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).