Maleta x 2 (Nr 8032581)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
80 x 50 x 40 cm
25 kg
2
Łączna waga:
50 kg
Dystans
726 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Od 27 wrz 2021 do 3 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

Od 4 paź 2021 do 13 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).