(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maleta x 4, Paquete x 6 (Nr 6208603)

Maleta x 4, Paquete x 6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
75 x 45 x 30 cm 23 kg 4
Paczka
135 x 81 x 20 cm 25 kg 1
Paczka
90 x 46 x 50 cm 35 kg 1
Paczka
40 x 30 x 30 cm 40 kg 4
Łączna waga: 312 kg
Dystans: 528 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

30 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

5 sie 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).