(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 22:10

Maletas (Nr 2747560)

Maletas

Długość [m]:

113

Szerokość [m]:

81

Wysokość [m]:

113

Waga w kg (łączna):

23.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2237.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Vaníčkova 5, Praga, 16900, Czechy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny