(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

maly 1 pokoj z niewielka iloscia mebli (Nr 5313702)

maly 1 pokoj z niewielka iloscia mebli

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1261.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Rogaland, Stavanger

Od 21 gru 2019 do 22 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.