(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-25 15:32

maly bagaz

(Nr 1452032)

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1071.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Uszyce, 46-310, uszyce, 14

26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, Zeewolde, 3899 BD, landbouwweg, 91

27 lis 2016