(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mały Damski Rower do Niemiec (Nr 4893470)

Mały Damski Rower do Niemiec

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

18.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1074.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 sie 2019 do 8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesse, Frankfurt Am Main

Od 1 wrz 2019 do 29 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).