(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-30 09:59

mały domek, 2 mieszkańców

(Nr 1996385)
mały domek, 2 mieszkańców

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 104.00 km

Informacje dodatkowe:

Mebli jest mało (ale są). Sporo kartonów.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-10, 20:07

Opis oferty:

Witam, moge w sobote sie podstawic na zaladunek tej przeprowadzki 4.2m x 2.2m x 2.2m / bus plandeka

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Vestfossen, Norwegia

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Moss, Norwegia

3 wrz 2017