(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-04-05 00:57

mały fortepian cyfrowy 90 kg

(Nr 1717204)

Długość [m]:

1,1

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,1

Waga w kg (łączna):

90.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Brak opakowania, potrzebne zabezpieczenie, np. koce.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 89.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport na wesele w dwie strony, dostawa na godz. 18:00, odbiór i transport z powrotem Piła-Bydgoszcz ok. 4:00 w nocy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina i fortepiany to nadzwyczaj duże instrumenty muzyczne, a stosowne radzenie sobie z nimi w trakcie przewozu jest niezbędne do ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu pozwoli cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

    Jeżeli prowadzisz poszukiwania przewozu dla fortepianu lub pianina, zleć ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz mógł przeprowadzić o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, w szczególności te przeprowadzkowe, mają sporą praktykę i odpowiedni sprzęt, żeby taki ładunek przetransportować, przykładowo na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją wziąć pod rozwagę, aby nie męczyć się samemu i nie popsuć sprzętu muzycznego. Warto pomyśleć i ochronić zewnętrzną część sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed pęknięciem w busie lub w czasie noszenia. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki jak także w prześcieradła. Kiedy nie masz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa także może to wykonać za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do przewoźnika.

    Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, gdyż trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która wykona to po mistrzowsku oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była powyżej 1100 km - cena wyniosła tylko 900 zł, a chodziło o usługę z załadunkiem i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

15 sie 2017

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

15 sie 2017