(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 12:40

Maly fotel

(Nr 1818890)

Długość [m]:

0,63

Szerokość [m]:

0,73

Wysokość [m]:

0,61

Waga w kg:

7.50

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2221.00 km

Informacje dodatkowe:

Fotel jest owiniety tylko folia ochronna( bez zadnego opakowania/ pudla zewnetrznwgo)

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 6386
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 58390
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 07:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-23

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

dostawa miedzy 26-29 czerwca

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Później wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny