(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-24 13:49

Maly kotek Ragdoll

(Nr 1919779)

Waga w kg (łączna):

1.00

Dystans: 1597.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1140 zł

ID firmy: 24428
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 20:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-07-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1140 zł

Wiadomości:

1150 zł

ID firmy: 51108
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-07 do 2017-08-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości: (2)

Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:16
Posiadamy licencje na przewóz zwierząt a samochód spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom transportu przeznaczonym do przewozu zwierząt (zatwierdzenie inspektoratu weterynarii). Postoje odbywają się co 3-4 godziny. Każdy samochód wyposażony jest w system lokalizacji GPS z czujnikiem temperatury w kabinie, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się zwierzę. Sami jesteśmy hodowcami i właścicielami dwóch piesków.
Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:16
Usługi świadczymy w systemie door to door - odbieramy i dostarczamy zwierzę bezpośrednio z miejsca na miejsce. Transport odbywa się w klimatyzowanym samochodzie osobowym, w specjalnym transporterze dopasowanym do wielkości zwierzaka. Zapewniamy transportery, nie trzeba nic kupować.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie schorowane ani okaleczone. Jeśli zamierzamy przewieźć kota, psa lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli mamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny