(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 11:02

mały regał

(Nr 1923119)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 217.00 km

Informacje dodatkowe:

przewiezienie regału i załadunek w miejscu nadania

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-08-2017, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

240 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 18:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-07-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, termin elastyczny do uzgodnienia ze Zleceniodawcą. Auto z windą. Nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości:

240 zł

ID firmy: 36492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 12:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Kierowca do pomocy przy załadunku / rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Lesznowola, Polska

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kolno, Polska

31 lip 2017