(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mały Rower miejski, skladany (Nr 7935274)

Waga
Sztuk
Mały Rower miejski, skladany
8 kg
1
Łączna waga:
8 kg
Dystans
196 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 3 sie 2021 do 6 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sulejówek

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo kupić właściwy karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.