(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-12-29 15:19

mały sejf 50kg

(Nr 2247099)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

44

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 165.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Służewo-Pole, 87-700, Polska

Od 31 gru 2017 do 4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Suchy Las, 62-002, Polska

Od 31 gru 2017 do 4 sty 2018