(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 18:38

mały taborecik

(Nr 1920301)
mały taborecik

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 641.00 km

Informacje dodatkowe:

Mały taborecik wielkości kartonu przeprowadzkowego tylko w doładunku Kurierom dziękuję

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 25 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 25 lip 2017 do 31 lip 2017