(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 11:39

Mam do przewieziania opony z Francji do Polski Potrzebny zestaw 120m3

(Nr 1450772)
Mam do przewieziania opony z Francji do Polski Potrzebny zestaw 120m3

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Opony luzem

Budżet zlecenia [zł]:

7000,00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2110.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 8690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka zasadniczych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Francja, Saint-Rémy-de-Provence, 13210

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny