(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 11:16

Mam do przewiezienia toaletkę o wymiarach 125 x 42 x wys 159 cm w terminie od 29-30.08.

(Nr 1991129)
Mam do przewiezienia toaletkę o wymiarach 125 x 42 x wys 159 cm w terminie od 29-30.08.

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

159

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 14:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-08-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek/środa, dostawa czwartek.

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości: (1)

Robert F. (Zleceniodawca)
29-08-2017, 08:46
Witam Maksymalnie mogę zapłacić 120 zł. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Strzebielino, 84-220, Polska

Termin elastyczny