(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mam do wyslania rozne przedmioty (AGD, meble, materace, itp.) (Nr 6094732)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 70.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Zabłotce

Od 16 maj 2020 do 17 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 16 maj 2020 do 17 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.