(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 10:37

Mamparas de baño

(Nr 1921231)
Mamparas de baño

Długość [m]:

2,15

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 278.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 00:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villafranca Montes de Oca, Hiszpania

Termin elastyczny