(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

man HX60 4x4 truck (Nr 6979142)

Długość [m]:

7.9

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.4

Waga w kg (łączna):

9200

Dystans: 815.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bedfordshire, Bedford

5 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Gmina Zbiorowa Sottrum

12 kwi 2021


Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, czyli np. maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem fachowej firmy. Serwis Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych przewoźników z różnorodną gamą wozów, dlatego niewątpliwie pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Żeby dostać ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada właściwy wóz, żeby taki transport uskutecznić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub waga pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, a podczas jazdy wymagana jest obecność pilota. Istotne będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też na przykład ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz pojazdu w serwisie Clicktrans nierzadko bywa niższa niż typowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości około 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli aż o 500 zł mniej niż zazwyczaj kosztuje.