(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mandar una maleta de New york a Barcelona (Nr 5187542)

mandar una maleta de New york a Barcelona

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Nowy Jork, New York City

30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

6 gru 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).