(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-02-26 08:20

máquina agrícola

(Nr 2415468)
máquina agrícola

Marka i model:

Máquina agrícola

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 680.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych prawie zawsze jest transportem o wielkich gabarytach. Do maszyn rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Sporawe pojazdy uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą zwyczajnie poruszać się po polskich trasach, bo ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak i w UE. Przeszkodę stanowić może także nacisk osi maszyn uprawnych, jaki przewyższa zasady dopuszczalne dla większej części tras.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych z reguły stosuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych mają prawidłowo przystosowanymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować pojazdy rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza dozwolone reguły wielkością lub wagą, konieczne będzie dostanie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników rolniczych

    Koszt przewozu maszyny rolniczego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Pointis-de-Rivière, 31210, Francja

Od 5 mar 2018 do 11 mar 2018

Adres i termin dostawy

Cantalpino, 37405, Hiszpania

Od 12 mar 2018 do 18 mar 2018