(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-04 19:16

Maquina de carpintería

(Nr 2256309)
Maquina de carpintería

Długość [m]:

5.50

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

4500.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2360.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1299 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1299 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Industrial equipment

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest określeniem bardzo ogólnym i dość trudnym przy realizacji. Wynika to głównie z wielkości i ciężaru takich maszyn, które w zależności od przeznaczenia istotnie się różnią, a są w stanie uzyskiwać bardzo pokaźne parametry. Do ich przewiezienia zwykle są potrzebne specjalistyczne ciężarówki przystosowane do transportu ładunków ponad przeciętne wymiary. W sytuacji takich przewozów zdarza się, że konieczne będzie zezwolenie na przejazd. Warto skonsultować się w tej kwestii z wybraną firmą przewozową, aby uniknąć zabrania urządzeń na trasie przez policję. Gdy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju przewozu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo wiele różnych przewoźników mających wszelkiej maści wozy, a przez metodę licytowania zleceń, można uzyskać wielce korzystną cenę za usługę. W przypadku transportu maszyn za granicę, do Anglii czy Niemiec, cena takiej usługi to około 1,28 złotych za kilometr. Jako że maszyny takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, są ładunkami cennymi, lepiej więc wyłonić przewoźników, którzy mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Atri, 64032, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lucena, 14900, Hiszpania

Termin elastyczny