Máquina expendedora (Nr 8014171)

Máquina expendedora
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Máquina expendedora
110 x 90 x 195 cm
250 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Łączna waga:
250 kg
Dystans
2218 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturias, Gijón/xixón

Od 13 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 1 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien kompetentnie ochronić urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wielkości i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.