(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maquina Stepper (Nr 7607120)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Maquina Stepper
Wpisane wymiary
110 x 110 x 190 cm
Wpisana waga
80 kg
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
670 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kantabria, Viveda

Od 29 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, La Pobla Tornesa

Od 7 kwi 2021 do 9 kwi 2021


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się również na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki oraz z trudem można przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być należycie popakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Najbezpieczniej będzie wziąć oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może ulec awarii, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozkręcić i osłonić wszystkie części osobno - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w kartonie zapełnić materiałami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje trasa między adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i gabaryty, a także ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.