(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-03 15:51

Marek

(Nr 2005082)
Marek

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

50000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 929.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 6200 zł

Wiadomości:

6300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-12-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 6300 zł

Wiadomości:

6490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka zasadniczych rzeczy.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Strasburg (Uckermark), Niemcy

Od 18 wrz 2017 do 24 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Charleroi, Belgia

Od 25 wrz 2017 do 30 wrz 2017