Markise WAREMA K 70 (Nr 7979342)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Markise WAREMA K 70
700 x 24 x 17 cm
170 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
170 kg
Dystans
1379 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Od 24 wrz 2021 do 1 gru 2021

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Lwowski, Lwów

Od 1 lis 2021 do 30 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 tony oraz inne samochody spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Istotna bywa również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy także załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również czas wykonania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.