(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

masai s800 (Nr 7519553)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
masai s800
200 x 120 x 150 cm
350 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
350 kg
Dystans
236 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Greater Poland Voivodeship, Walerianów

Od 22 lut 2021 do 24 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Biskupice

Od 24 lut 2021 do 26 lut 2021


Transport quada

Quady to drogie pojazdy i dlatego należy je naprawdę uważnie transportować. Ważnym czynnikiem jest odpowiednie osłonięcie quada przed zarysowaniem w trakcie transportu.

Quady zazwyczaj transportuje się na przyczepce, ale można także busem lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że w czasie przewozu można uszkodzić zarówno quada jak i auto osobowe).

Kiedy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Kupując taśmy mocujące należy pamiętać, aby nie kończyły się otwartym zaczepem, ponieważ w czasie przewozu zdarzają się różnorakie wstrząsy, a taki pas może naturalnie się odhaczyć. Taśmy mocujące zrobione są z wytrzymałego surowca, jednak podczas przewozu, istotne jest żeby zwrócić specjalną uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne kanciaste części, ponieważ mogą się przedziurawić i porwać.

W przypadku, gdy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, także powinno się go unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie przewozu. W momencie transportu quada za pomocą innego pojazdu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, dlatego że w czasie jazdy benzyna lub inne substancje potrafią się wylać oraz zanieczyścić auto od wewnątrz. Takie okoliczności też zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, trzeba utwierdzić się czy posiada stosowny sprzęt do załadunku i wyładunku.

Koszt przewozu quada w głównej mierze zależy od trasy jaką ma do pokonania pojazd. Aby poznać prawdziwą cenę przewozu quada, proponujemy wystawić ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.