(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-25 08:57

Maska

(Nr 2318988)
Maska

Marka i model:

Maska Ford

Waga w kg (łączna):

30.00

Budżet zlecenia [zł]:

70

Dystans: 345.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Białystok, 15-001, Polska

25 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kwidzyn, Polska

Od 25 sty 2018 do 26 sty 2018