(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-08-30 11:35

Maska audi a4 b8

(Nr 1996733)
Maska audi a4 b8

Długość [m]:

1,50

Szerokość [m]:

1,50

Wysokość [m]:

1,50

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Oryginalne malowanie nie moze byc uszkodzone

Opakowanie ładunku:

Brak

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 334.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których przewóz wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się paczki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich m.in. instrumenty muzyczne, przedmioty tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych materiałów. W gronie zazwyczaj przewożonych przedmiotów znajdziemy gitary, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego ochronienia przesyłki jest zasadnicza. Warto wykorzystać materiały zabezpieczające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa lub kartony. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej skorzystać do ochronienia małych przedmiotów – można je uzyskać w sklepie budowlanym lub w portalach internetowych. Natomiast folia stretch stosowana jest do opakowania całego przedmiotu. Do zabezpieczenia paczki można wziąć również koce, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena przewozu pakunku o specjalnej ostrożności

    koszt przewozu przesyłki, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i formatów, jak również od odcinka pomiędzy punktem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na ostateczny koszt może zaważać również potrzeba dostarczenia materiałów zabezpieczających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na trasie od Gliwic do Warty wydano niecałe 250 złotych. Tymczasem za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi zostało zapłacone 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice cena wyniosła 300 złotych.

Adres i termin nadania

Żary, Polska

Od 31 sie 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gniewkowo, Polska

2 wrz 2017