(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-05-30 10:32

Maska, pokrywa silnika BMW Z3

(Nr 1818486)

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 442.00 km

Informacje dodatkowe:

Pokrywa silnika do BMW Z3. Pomoc w załadunku i zabezpieczeniu Transport z Pawłowic pod Żerkowem ( 63-210 ) do miejscowości Łapy pod Białym Stokiem ( 18-100 )

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

        Transport części i gadżetów do pojazdów traktowany jest jako transport stwarzający pewne zagrożenie i wymagający specjalnej ochrony. Ogłoszenia przewozu części i gadżetów wypadałoby, żeby były przeprowadzane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w danej specjalizacji transportu i posiadającego należyte ubezpieczenie. Wśród zleceń tyczących się przewozu części i gadżetów nierzadko można znaleźć: opony, skrzynie biegów, napinacze pasów bezpieczeństwa maski, drzwi samochodowe, ale także moduły potrzebujące działań z dużo większą przezornościąsilniki czy poduszki powietrzne.

 Koszt przewozu części i akcesoriów

     Cena transportu części i gadżetów do pojazdów zależna jest od wymiarów: rozpiętości, długości i wysokości elementu , a również od odcinka drogi, na którym jest zrealizowana przesyłka. Kiedy części i gadżety potrzebują specjalistycznych, dodatkowych zabezpieczeń ze strony przewoźnika, będzie miało znaczenie to także na finalny koszt transportu. Na przykład, transport czterech felg z Wickford (Wielka Brytania) do Środy Śląskiej (Polska) to cena niecałe 220 . Transport koła rolniczego z Torunia do Widuchowa wiąże się z wydatkiem niecałe 90 PLN. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 PLN. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na trasie Poznań – Warszawa wiąże się z ceną 190 PLN. Przewóz przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w Wielkiej Brytanii to cena blisko 300 .

Adres i termin nadania

Żerków, Polska

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

18-100 Łapy, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017