(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-05-30 10:32

Maska, pokrywa silnika BMW Z3

(Nr 1818486)

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 442.00 km

Informacje dodatkowe:

Pokrywa silnika do BMW Z3. Pomoc w załadunku i zabezpieczeniu Transport z Pawłowic pod Żerkowem ( 63-210 ) do miejscowości Łapy pod Białym Stokiem ( 18-100 )

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i akcesoriów do aut uważany jest za przewóz stwarzający pewne ryzyko i wymagający specjalnej ochrony. Zlecenia przewozu części i gadżetów warto, żeby były wykonywane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w tej płaszczyźnie przewozu oraz mający właściwe ubezpieczenie. Pośród ofert tyczących się przewozu części i gadżetów często można znaleźć: opony, zderzaki, napinacze pasów bezpieczeństwa maski, drzwi do wozu, ale również elementy wymagające zachowania z dużo większą ostrożnością – skrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

Koszt przewozu części i gadżetów

    Cena przewozu części i gadżetów do aut uzależniona jest od wielkości: rozpiętości, długości i wysokości elementu i często od odcinka drogi, na którym ma być zrealizowana przesyłka. Kiedy części i akcesoria wymagają specjalistycznych, dodatkowych zabezpieczeń po stronie przewoźnika, będzie miało znaczenie to również na końcową cenę przewozu. Na przykład, przewóz czterech felg z Wickford (UK) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt zaledwie 220 zł. Przewóz koła rolniczego z Torunia do Widuchowa wiąże się z kosztem około 90 złotych. Za transport skrzyni biegów z Kalisza do Katowic wydamy średnio 100 zł. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na odcinku Poznań – Warszawa będzie wiązać się z ceną 190 zł. Transport przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w Wielkiej Brytanii to koszt około 300 zł.

Adres i termin nadania

Żerków, Polska

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

18-100 Łapy, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017