(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 09:27

maska samochodowa

(Nr 2645584)
maska samochodowa

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 910.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 1 maj 2018 do 2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Od 2 maj 2018 do 3 maj 2018