(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maska samochodowa (Nr 7540310)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Maska samochodowa
130 x 130 x 30 cm
20 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
20 kg
Dystans
352 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Dziewoklucz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Gomunice

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi właściwie ochronić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od gabarytu i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych koncesji jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.