(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maska samochodowa, zderzak w okolicach Debicy i pas przedni w Krakowie (Nr 5865461)

Maska samochodowa, zderzak w okolicach Debicy i pas przedni w Krakowie

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Trzeba ostrożnie się z tym obchodzić żeby nie porysować lakieru

Opakowanie ładunku:

Maska i zderzak w okolicach Dębicy a pas przedni w Krakowie wszystko osobno pakowane

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1209.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Dębica

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Overijssel, Almelo

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za paczki, których transport wymaga nadzwyczajnej ostrożności uważa się przesyłki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich m.in. dekoracje, przedmioty tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z łamliwych tworzyw. W gronie nierzadko przetransportowywanych przedmiotów natrafimy na gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia należytego zabezpieczenia przesyłki jest priorytetowa. Opłaca się wziąć surowce osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej wykorzystać do ochronienia mniejszych elementów – można je kupić w sklepie budowlanym lub w portalach internetowych. Podczas gdy folia stretch używana jest do opakowania całego przedmiotu. Do zabezpieczenia paczki można użyć także koce, styropian, gazety, ubrania i taśmy.

 

Koszt przewozu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

 

Cena przewozu paczki, która wymaga szczególnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wymiarów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku oraz punktem rozładunku. Na końcową cenę może zaważać również potrzeba zapewnienia surowców osłaniających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na odcinku Warta - Gliwice wydano niecałe 250 PLN. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 PLN. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice wydano kwotę 300 PLN.