(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-10-28 21:39

Maska samochodu

(Nr 2120940)
Maska samochodu

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie pozaginac nie uszkodzic

Opakowanie ładunku:

Folia

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 594.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej ostrożności uważa się przesyłki, które często ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich np. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz rzeczy wykonane z łamliwych materiałów. W otoczeniu zazwyczaj przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy pianina, akwaria, szyby samochodowe, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia właściwego osłonięcia paczki jest zasadnicza. Warto zastosować materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej oraz kartony najlepiej zastosować do osłonięcia mniejszych przedmiotów – można je uzyskać w sklepie budowlanym lub w serwisach internetowych. Natomiast folia stretch wykorzystywana będzie do opakowania całej rzeczy. Do zabezpieczenia pakunku można zastosować również pledy, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

Cena transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena przewozu przesyłki, która domaga się wielkiej ostrożności zależy od wagi oraz wymiarów, jak również od trasy pomiędzy miejscem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może zaważać także potrzeba zapewnienia tworzyw zabezpieczających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice zapłacono blisko 250 zł. Natomiast za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 zł. Za transport rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 31 paź 2017 do 2 lis 2017

Adres i termin dostawy

Zahutyń, 38-500, Polska

Od 3 lis 2017 do 7 lis 2017