(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maska samochodwa (Nr 6163137)

Maska samochodwa

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

3

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

60

Dystans: 500.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 30 maj 2020 do 31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 maj 2020 do 31 maj 2020


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny dotyczący usług przewozowych. Giełda transportowa tworzy bazę aktualnych zamówień i zapewnia firmom transportowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę użyć giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest absolutnie darmowa. W dalszej kolejności powinno się dołączyć swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym transport) lub wyszukać zlecenia na interesującej cię trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy zleceń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - szansę zademonstrowania swojego ładunku tysiącom firm transportowym, które ekspresowo przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla wielorakiego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość wystawić przewóz w ramach wielu kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, gokarty, skutery wodne, samoloty, palety, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, sprzęt biurowy, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, jachty, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń przewozowych zaliczają się: transport samochodów, transport mebli, jak również giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ofert stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 tony.