(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maszt oświetleniowy stalowy rozkładany (Nr 7590098)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Maszt oświetleniowy stalowy rozkładany
230 x 120 x 200 cm
500 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
500 kg
Dystans
272 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie ochronić maszynę, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest związana głównie od wymiarów jak i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych zaświadczeń jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do Anglii cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.