(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maszty 7,5 m do 57-256 Bardo (Nr 2984788)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 636.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chwaszczyno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Szczedrzykowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle mieszczą się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy powinien być należycie zapakowany i osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może ulec uszkodzeniu, trzeba wykorzystać do ochrony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się więc o to, żeby niezapełnione przestrzenie w paczce wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.