(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-12-02 07:50

Maszyna do ćwiczeń

(Nr 2194116)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 329.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które głównie można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz trudno przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy powinien być solidnie zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej będzie wykorzystać oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może ulec defektowi, trzeba wykorzystać do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozkręcić i zapakować wszystkie części osobno - szczególnie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, żeby luźne obszary w kartonie zapełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przesuwać się wewnątrz paczki.

Na koszt transportu sprzętu sportowego ma wpływ trasa między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Wodzisław Śląski, Polska

Od 2 gru 2017 do 5 gru 2017

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny