(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna do ćwiczeń. (Nr 5972709)

Maszyna do ćwiczeń.

Długość [m]:

1.00

Szerokość [m]:

0.95

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Śmigiel

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sowno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej znajdują się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i niełatwo przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy musi być odpowiednio zapakowany i osłonięty w trakcie transportu. Najlepiej jest wziąć oryginalne torby. Kiedy sprzęt może łatwo ulec defektowi, należy zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy z osobna - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego rzutuje trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, a także liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 złotych.