(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna do ćwiczenia mięśni nóg (Nr 5151902)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 131.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Płońsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Miastkowo

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być solidnie spakowany i osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne torby. Jeżeli urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, należy użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozmontować oraz osłonić wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku kartonu – postarajmy się zatem o to, aby puste obszary w kartonie wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 złotych.