(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna do kabli (Nr 5384118)

Maszyna do kabli

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

460.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2085.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kornwalia, Saltash

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie ochronić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest związana często od gabarytu i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich uprawień oraz dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 km na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.